Sağlık Ve Hayat Sigortası

Sağlık Ve Hayat Sigortası

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Özel hastanelerde Fark ödemeyin. Ek Ücret Ödemeden* Muayene ve Tedavi Hizmeti Küresel olarak yaşanan Covid-19 salgının ardından kendimizin ve sevdiklerimizin sağlığına hiç olmadığı kadar ayrı bir hassasiyetle yaklaşıyoruz. Her duruma karşı hazırlıklı olmak istiyor ve sağlıkla ilgili meydana gelebilecek durumlar karşısında ortaya çıkabilecek ek sağlık harcamaları için endişeleniyoruz. 2021 Ağustos sonu itibarıyla Türkiye’de yaklaşık 2.2 milyon kişi Tamamlayıcı Sağlık Sigortası sahibi olarak sağlık masrafları konusundaki endişelerini ortadan kaldırdı ve ek ücret* ödemeden özel hastanelerde ve diğer özel sağlık kurumlarında tedavi hizmeti almaya başladı. Özel Sağlık Sigortası Nedir, Avantajları Nelerdir? Özel Sağlık Sigortası kişiye özel oluşturulan teminatlar dahilinde geniş anlaşmalı hastane ağına sahip olabilen bir üründür. Teminatlarını genişletebilir, isterseniz yurt dışında bile kullanabilirsiniz. Yatarak tedavi masrafları için limitsiz bir paket seçerek hiç bir ücret ödemeden hizmet alırsınız. Ayakta tedavi sağlık giderleriniz belirli bir oran dahilinde (genellikle 80%) karşılanır. Örneğin 100 TL’lik bir muayene için 20 TL ödemeniz gerekir. İlaç, laboratuvar ve özel tetkikler gibi masraflarınızı da teminatlar dahilinde karşılar. Geniş kapsamlı teminatlar ve daha fazla sayıda A+ özel hastaneden faydalanmak için özel sağlık sigortası sizin için iyi bir seçim olabilir. Özel Sağlık Sigortası karşılaştırmalı teklifleri için bilgilerinizi bırakın sizi arayalım.

Hayat Sigortası

Beklenmedik durumlar karşısında yalnız değilsiniz. Olası zorluklarda sizin ve sevdiklerinizin hayat standartlarını korumayı amaçlayan hayat sigortası, güven dolu bir yaşam için her an yanınızda. Kredinizin Hayat Sigortası'nı Bankadan Almak Zorunda Değilsiniz Kredi Hayat Sigortası Nedir? Kredi hayat sigortası yaşam kaybı durumunda aileniz ve sevdikleriniz borç yükü altında kalmasın diye bankanız tarafından önerilen sigortadır. Genelde kredi borcunuzun tamamını, kapsar. Yaşam kaybı durumunda bankadaki kredi borcunuzun sigorta şirketi tarafından ödenmesini sağlar GERİ ÖDEYEN HAYAT SİGORTASI Hayat Sigortalarında Yeni Dönem Ödediğiniz Primleri Geri Alabileceğiniz Bir Sigorta Olduğunu Biliyor Muydunuz? Prim iadeli hayat sigortası ile hem sigortanızı yapıp hem de yatırım yapabilirsiniz. Hayatın beklenmedik sürprizlerine hazır mısınız? Değilseniz bugünden harekete geçmenin tam zamanı. Geri ödemeli yaşam sigortanız ile belirlediğiniz süre sonunda risk gerçekleşmez ise tüm primleri ödemeniz kaydıyla paranızı geri alabilirsiniz. Yaşam kaybı durumunda sevdiklerinizin geleceğini güvence altına alabilirsiniz. Üstelik bankalardan alacağınız krediler için kullanılabilen bu sigorta sayesinde hem daha uygun prim öder hem de ödediğiniz primleri süre sonunda geri alabilirsiniz.

Seyahat Sağlık Sigortası Nedir?

Seyahat Sigortası, sizi seyahatiniz sırasında öngöremediğiniz yaralanma ya da hastalık durumlarının yol açabileceği finansal yükümlülüklere karşı poliçenizdeki teminat ve süre kapsamında güvence altına alır.

Yabancı sağlık sigortası ne ise yarar?

Yabancı sağlık sigortası, Türkiye'de 1 yıldan uzun süre ikamet edecek yabancı uyruklu kişilerin yaptırması gereken bir sigortadır. Bir başka ifadeyle Türk vatandaşlığı bulunmayan yabancı uyruklu misafirlerin ikamet izni ya da oturma izni almak adına başvurdukları sağlık sigortasıdır.

Anlaşmalı şirket acenteliklerini 7 den 20'ye çıkarttık...

Sektör de gerek kurumsal yapımızla gerek uzmanlığımızla öne çıkmak her geçen gün daha çok başarıya imza atmak istiyoruz.

Bunun yanı sıra destekleriniz ile büyüyoruz. Ori Sigorta yöneticisi Sn. Cem İlker KAMACI bey’e bize olan destekleri için teşekkür ediyoruz.

Türkiye genelinde deneyimli ve yaygın acente ağımızla sigortacılığa profesyonel bir bakış açısı geliştirmek.Sektör de emin adımlarla ilerlemek istiyoruz.

İş Ortaklarımız