Konut Sigortası

Konut Sigortası

Ev Ve Eşya Sigortası

Küçük aksiliklere karşı, ayda sadece 19,99 TL’den başlayan fiyatlarla Ev ve Eşya Sigortası’na sahip olun! Evim Güvende Konut Sigortası Teminatları Konutunuzu güvence altına alabilmek adına sigorta yaptırırken sigortanın teminat kapsamlarına dikkat etmeniz gerekir. Aşağıdaki durumlar Evim Güvende Konut Sigortası teminat kapsamındadır: Eşyalarda yangın sebebiyle oluşan hasarlar Sel ve su baskınından kaynaklanan hasarlar Yer kayması sonucunda meydana gelen hasarlar Fırtına sebebiyle gerçekleşen hasarlar Kar ağırlığının sebep olduğu hasarlar Dumanın sebep olduğu hasarlar Grev, lokavt, kargaşalık, halk hareketlerinden kaynaklanan hasarlar Hırsızlık ve değerli eşyaların çalınmasından kaynaklı maddi hasarlar Cam kırılmasından kaynaklanan maddi hasarlar.

Anlaşmalı şirket acenteliklerini 7 den 20'ye çıkarttık...

Sektör de gerek kurumsal yapımızla gerek uzmanlığımızla öne çıkmak her geçen gün daha çok başarıya imza atmak istiyoruz.

Bunun yanı sıra destekleriniz ile büyüyoruz. Ori Sigorta yöneticisi Sn. Cem İlker KAMACI bey’e bize olan destekleri için teşekkür ediyoruz.

Türkiye genelinde deneyimli ve yaygın acente ağımızla sigortacılığa profesyonel bir bakış açısı geliştirmek.Sektör de emin adımlarla ilerlemek istiyoruz.

İş Ortaklarımız