Zorunlu Trafik Sigortası

Zorunlu Trafik Sigortası

Zorunlu Trafik Sigortası

Bursa'da 9. yılımızda 9 noktamızla ; 19 şirket anlaşmasıyla;

Hakkında bilmedikleriniz ve dikkat etmeniz gerekenler! Hasarda siz kusurlu olduğunuzda max. 41.000 tl üzeri hasarda cebinizden karşılamak zorunda olduğunuzu biliyormusunuz?

Değerli Sigortalılarımız:

Trafik poliçesi sadece karşı araca hasar ödemesi yapmaz.

* Yaralanma Tazminatı

*Ölüm Tazminatı

*3 Şahıs Mallarına gelen zarar tazminatı

*Değer kaybı gibi zararları öder. Her ne kadar zorunlu olsa da hem canınızı hemde malınızı koruyan bir sigortadır.

İ.M.M = İhtiyari mali mesuliyet ne demek?

Karşı tarafa verilen maddi hasar tazmini. İ.M.M' ye dikkat etmeniz sizi hasar anında ağır maddi külfetten kurtarır. Standart trafik sigortasında sabit i.m.m 41000 tl iken bunu 99 tl' den başlayan fiyatla ek teminat alıp 140.000 tl' ye çıkartabilirsiniz. Sınırsız i.m.m yaptırdığınızda ise max. 270 tl ile; Örneğin bir araçla kazaya karıştınız! ve suçlusunuz, kendi aracınızın hasarını karşı tarafın trafik sigortası odemez varsa kaskonuz öder. Lüx bir araçla kazaya karıştınız ve karşı tarafta 150.000 tl hasar var bunun 41.000 tl' si trafik sigortanızdan karşılanır, kalan 109.000 tl kaskonuz varsa kaskonuzdan karşılanır yoksa icra mahkemelerince tarafınıza dava açılıp tazmin edilir. Örneğin size bir araç çarptı siz tamamıyla suçsuzsunuz ve çarpan aracın trafik sigortası dahi yok, KASKONUZ varsa endişeleneceğiniz hiçbir durum yok. Seyir halinde nerden geldiğini bilmediğiniz bir taş veya cisim camınıza geldi, camınızın kırılmasına sebep olduğunda kaskonuz varsa maddi kaybınız olmadan ücretsiz değişir.

Anlaşmalı şirket acenteliklerini 7 den 20'ye çıkarttık...

Sektör de gerek kurumsal yapımızla gerek uzmanlığımızla öne çıkmak her geçen gün daha çok başarıya imza atmak istiyoruz.

Bunun yanı sıra destekleriniz ile büyüyoruz. Ori Sigorta yöneticisi Sn. Cem İlker KAMACI bey’e bize olan destekleri için teşekkür ediyoruz.

Türkiye genelinde deneyimli ve yaygın acente ağımızla sigortacılığa profesyonel bir bakış açısı geliştirmek.Sektör de emin adımlarla ilerlemek istiyoruz.

İş Ortaklarımız